Najnowsze komentarze

Kosz na śmieci może być skrzętnie ukrywanym elementem wystroju wnętrza, może także być elementem wnętrze zdobiącym. Oczywiście nie mam tu na myśli kosza kuchennego, do którego trafiają resztki pokarmowe, czy kosza łazienkowego, przeznaczonego na zużyte artykuły higieniczne. Ale w każdym innym przypadku kosz może być zabawnym elementem aranżacji.


Szczególnie wdzięczne są kosze w pomieszczeniach…

śmieci

Foto: czy-masz-swiadomosc.oai.pl

Szczególnie wdzięczne są kosze w pomieszczeniach biurowych albo w pokojach dziecięcych. Mogą one przybierać formy klasyczne, już od pierwszego rzutu oka zdradzające ich przeznaczenie, albo bardziej wysublimowane czy zabawne. O ile kuchenne czy łazienkowe kosze na śmieci musimy opróżniać bardzo często, o tyle kosze biurowe, w których zalegają jedynie papiery, możemy rzadziej. Zabawny kosz na śmieci w dziecięcym pokoju może okazać się niezastąpiony w przyuczaniu najmłodszych do robienia porządków wokół siebie. Namowy na współpracę z koszem na śmieci w postaci zwyczajnego kubła, często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Za to namówić malucha na nakarmienie żaby, tygryska, świnki czy misia pandy wcale nie tak trudno.

Przyjemnie także sprzatać, gdy śmieci trafiają do…

Przyjemnie także sprzatać, gdy śmieci trafiają do kosza ozdobionego podobiznami ulubionych bohaterów kreskówek czy filmów fabularnych. Do kosza na śmieci domontować można niszczarkę do papieru wtedy to jest dopiero zabawa. Kosze na śmieci powinny być wykonane z surowców, które umożliwiają ich dokładne umycie i nie wchłaniają zapachów. W przeciwnym wypadku będziemy je musieli często wymieniać. Jeśli nie lubimy myć kosza, zaopatrzmy się w worki na śmieci – unikniemy zabrudzenia wszystkim, co lepkie, wodniste i plamiące.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>